^Powrót do góry

logo

Filtr
  • samarzad­­Dnia 18 września odbyły sie w naszej szkole wybory zarządu Samorządu Uczniowskiego. Zarówno w szkole podstawowej, jak i w gimnazjum startowało po czworo kandydatów. Wybory poprzedzone były najprawdziwszą kampanią wyborczą. W szkole pojawiły się pomysłowe, zabawne, ale i zupełnie poważne plakaty wyborcze, na których kandydaci wskazywali na swoje zalety i przedstawiali konkretne pomysły działań i rozmaitych przedsięwzięć.

  • inauguracja„Droga do wiedzy stoi otworem” – takim mottem rozpoczął się rok szkolny 2015/2016 w Zespole Szkół w Dłużynie. Tradycyjnie już uczniowie, nauczyciele i rodzice uczestniczyli we Mszy Świętej odprawionej przez księdza Leszka Grzelaka w Kościele p.w. Świętego Jakuba. Następnie wszyscy udali się do szkoły, gdzie na sali gimnastycznej odbył się dalszy ciąg uroczystości. Na początku został odśpiewany hymn państwowy. Potem głos zabrał dyrektor szkoły Dariusz Walczak, który powitał wszystkich zgromadzonych, a szczególnie serdecznie 20 pierwszoklasistów rozpoczynających swoją edukację w szkole podstawowej.

  • Zapraszam Rodziców dzieci i uczniów ZS w Dłużynie na ogólnoszkolne zebranie rodziców z dyrektorem, które odbędzie się 16 września o godz. 17.00 w sali gimnastycznej.

     

    Terminy zebrań rodziców z wychowawcami  [czytaj]

Copyrigcht © 2013 www.dluzyna.pl