^Powrót do góry

logo

PN dzW dniu 19.02 reprezentacja dziewcząt naszej szkoły udała się do Włoszakowic, wziąć udział w Mistrzostwach Gminy w Piłce Nożnej Halowej rocznika 2003 i młodsi. Do rywalizacji stanęły szkoły z Włoszakowic, Krzycka Wielkiego, Jezierzyc Kościelnych i Bukówca Górnego. Nasze zawodniczki zaprezentowały się fantastycznie, nie przegrały żadnego meczu, zdobyły tytuł mistrza gminy.

Dziewczyny grały w składzie:

Zuzanna Dudzińska, Zuzanna Hałupka, Natalia Łupicka, Julia Borowczak, Tamara Andrzejewska, Patrycja Dudzińska, Luiza Ratajszczak, Laura Kaczmarek.

W dniu 21.02 we Włoszakowicach odbyły się Mistrzostwa Gminy w Piłce Nożnej Halowej rocznika 2006 i młodsi. W tej kategorii pojechała reprezentacja chłopców. Zawodnikom z Dłużyny nie udało się powtórzyć wyniku dziewczyn przed 2 dni, zajęli 5 miejsce, ale cenne doświadczenie na turnieju na pewno zaprocentuje w przyszłości. Wszystkim serdecznie gratulujemy uzyskanych wyników oraz sportowej postawy.

M.Omieczyński

Copyrigcht © 2013 www.dluzyna.pl