^Powrót do góry

logo

Andrzejki dysk1Andrzejki to wieczór wyjątkowy. To wspaniała okazja, by spotkać się w gronie przyjaciół. W środę 28 listopada odbyły się w naszej szkole andrzejki w oddziałach przedszkolnych oraz w klasach 1 - 2. Dzieci poznawały obrzędy andrzejkowe i świetnie się bawiły. Natomiast w piątek 30 listopada o godzinie 16:00 rozpoczęła się  dyskoteka andrzejkowa połączona z wieczorem wróżb, którą zorganizował samorząd uczniowski.

W zabawie wzięli udział uczniowie klas 4-3 gim. Bawiliśmy się w rytm znanych i lubianych przez nas piosenek. Uczestnicy imprezy rywalizowali również  w konkursie tańca z balonami, tańca na gazecie, jak i w zabawie ,,Znikające krzesełka".

Dowiedzieliśmy się również, jak będzie nazywać się nasz przyszły mąż lub żona i jaki zawód będziemy wykonywać w przyszłości. Za udział w konkursach zostaliśmy nagrodzeni słodkimi upominkami. Gdy zbliżał się koniec zabawy, ciężko było wracać do domu. Impreza odbyła się w bardzo miłej i wesołej atmosferze. Dostarczyła nam wielu niezapomnianych wrażeń  i wspomnień. Już dziś czekamy na kolejną wspólną zabawę.

Aleksandra Szramiak

Copyrigcht © 2013 www.dluzyna.pl