^Powrót do góry

logo

komers1Dnia 8 czerwca 2018r. uczniowie klasy III gimnazjum wraz z rodzicami na sali wiejskiej w Skarżyniu zorganizowali komers na zakończenie nauki Gimnazjum w Dłużynie.

W zabawie wzięli udział uczniowie, rodzice i grono pedagogiczne. Po uroczystym odtańczeniu reprezentacyjnego tańca narodowego poloneza, wychowawca klasy Jędrzej Zając przywitał zebranych gości i zaprosił do wspólnej zabawy.

Po zjedzonej pysznej kolacji, nadszedł czas na występy artystyczne. Uczniowie zaprezentowali tę część w formie gali rozdania Oskarów dla nauczycieli. W trakcie przedstawienia młodzież podziękowała swoim rodzicom za wspólnie spędzony czas oraz troskę i wychowanie. Pan Dyrektor Dariusz Walczak razem z wychowawcą podziękowali i wyróżnili rodziców, którzy przez trzy lata gimnazjum pomagali szkole i uczniom. Na zakończenie tego cyklu została przedstawiona prezentacja multimedialna, w której znalazły się zdjęcia absolwentów z różnych okresów szkolnych. Po części artystycznej absolwenci podziękowali wychowawcy za wspólnie spędzone lata w gimnazjum. Przez cały czas imprezy panowała wspaniała atmosfera. Uczniowie bawili się razem z rodzicami i gronem pedagogicznym. Komers na pewno zostanie zapamiętany na długie lata.

J.Zając

Copyrigcht © 2013 www.dluzyna.pl