^Powrót do góry

logo

piknik3Piknik rodzinny zapisał się na stałe w kalendarz imprez organizowanych przez nasz Oddział przedszkolny. Tego roku obchodziliśmy go 25 maja.  Celem imprezy była integracja rodziców dzieci z obu grup przedszkolnych, zachęcanie rodziców do spędzenia czasu ze swoimi dziećmi, a także dostarczenie uczestnikom pikniku wielu okazji do radości, śmiechu i dobrego nastroju.

Tegoroczną imprezę rozpoczęliśmy od poloneza dla mamy i taty którego zatańczyły przedszkolaki z zerówki. Następnie nadszedł czas na przedstawienie. Dzieci z grupy młodszej zaprezentowały układ taneczny oraz zaśpiewały piosenki, natomiast zerówka pięknie wyrecytowała wiersze dla swoich rodziców dziękując im za to że są. W czasie pikniku wszyscy mogli zasmakować pysznych domowych ciast oraz grillowanych kiełbasek przygotowanych przez rodziców.

W miłej atmosferze czas pikniku szybko minął. Z imprezy pozostało wiele fotografii, dzięki czemu wspaniała zabawa i niecodzienna atmosfera zostaną na długo w pamięci wszystkich uczestników naszego pikniku.

Wszystkim uczestnikom pikniku dziękujemy za cudowną zabawę!!

                                                                                                                      E. Przewoźna

Copyrigcht © 2013 www.dluzyna.pl