^Powrót do góry

logo

pizza1Chyba nie ma dzisiaj na świecie osoby, która nie lubiłaby pizzy. Co jest tak wyjątkowego w tym drożdżowym placku posmarowanym sosem pomidorowym i posypanym różnymi dodatkami? Klasa II Szkoły Podstawowej przekonała się o tym. Uczniowie po lekcjach wraz z wychowawczynią i kilkoma rodzicami przygotowali różne rodzaje pizzy. Na chwilę klasa zamieniła się w pizzerię.

Uczniowie z ochotą kroili potrzebne dodatki, tarli ser i polewali pizze sosami pomidorowymi. W klasie pachniało wyjątkowo smakowicie. Uczniowie pracowali wspólnie, zgodnie i w miłej atmosferze. Przygotowali różne rodzaje pizzy i z niecierpliwością czekali na ich skosztowanie. Dzięki pomocy rodziców upiekliśmy wszystkie pizze. Po wyciągnięciu z piekarnika wyglądały bardzo apetycznie. Były chrupiące, kruche i aromatyczne, o charakterystycznie przyrumienionych brzegach. Wszyscy z ochotą ich próbowali.

Uczniowie doszli do wniosku, że najlepsza pizza to ta wykonana i jedzona wspólnie w ulubionym towarzystwie. Spotkanie przyniosło zamierzony cel. Uczniowie spędzili miły, zgodny czas w ciekawy, niecodzienny sposób. Zajęcia obudziły w nich ciekawość oraz pozwoliły doświadczyć czegoś nowego.

M.Schmidt

Copyrigcht © 2013 www.dluzyna.pl