^Powrót do góry

logo

Aktualności

Serdecznie zapraszamy rodziców na spotkanie z nauczycielami "drzwi otwarte",
które odbędą się w dniu 7 grudnia 2017 r.
Godziny w których nauczycie będą do dyspozycji rodziców:

drzwi otwarte grudzie

 

TSWszystkich sympatyków tenisa stołowego zapraszamy w czwartki od godz. 18 do 20 na salę gimnastyczną w SP w Dłużynie.

Przyjdź i aktywnie spędź wieczór.  Nie zapomnij obuwia sportowego.

DW

zumbafitnessZapraszamy wszystkich sympatyków aktwnego spędzania czasu na zajęcia ZUMBY.
Zajęcia odbywają się w sali gimnastycznej SP w Dłużynie we wtorki od godziny 18 do 19. Koszt 7 zł - osoba dorosła, 3 zł - uczeń.

DW

tabliczka mnoenia3Wewnątrzszkolny konkurs matematyczny "Mistrz Tabliczki" rozstrzygnięty. Przez całe pierwsze półrocze klasa IV, V oraz VI walczyła o zostanie mistrzem tabliczki mnożenia. Co najmniej raz w tygodniu uczniowie pisali na czas, który systematycznie zostawał zmniejszany, 20 przykładów z tabliczki mnożenia. Wyniki rzetelnie zapisywane nie mogą kłamać. Mistrzem Tabliczki Mnożenia po pierwszym półroczu z klasy IV został Jakub Skorupiński, z klasy V - Kinga Owsianna, z klasy VI - Aleksandra Szramiak. Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w drugim półroczu.

P. Głuszak

lodowisko3Dnia 8 lutego uczniowie klasy 3 gimnazjum udali się do Kościana. Klasa podzieliła się na 2 grupy: łyżwy i basen. Większość dzieci dobrało odpowiednie łyżwy i próbowało swych sił na lodowisku. Zabawa trwała 45 minut i dostarczyła uczniom wielu wrażeń. Uczniowie bardzo dobrze radzili sobie na lodzie.

Czytaj więcej: Wyjazd do Kościana na łyżwy i basen

Copyrigcht © 2013 www.dluzyna.pl