^Powrót do góry

logo

Aktualności

Zapraszamy Rodziców dzieci i uczniów SP w Dłużynie
na konsulatacje z nauczycielami tzw. "drzwi otwarte",
które odbędą się 24 października (środa).

Godziny w których nauczycie będą do dyspozycji rodziców:

drzwi otwarte padziernik

PNW dniu 17.10 udaliśmy się do Krzycka Wielkiego, aby wziąć udział w Mistrzostwach Gminy Włoszakowice klas IV- VI w piłce nożnej. Do rywalizacji stanęły szkoły z Krzycka, Włoszakowic, Jezierzyc Kościelnych oraz Bukówca. Po zaciętych pojedynkach uplasowaliśmy się na I miejscu a nasz bramkarz Oskar Ratajczak zdobył tytuł najlepszego bramkarza turnieju. Wszystkim zawodnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w następnych turniejach.

Czytaj więcej: Mistrzowie gminy w piłce nożnej.

DEN2018„Gdy dzieci są małe podaruj im solidne korzenie, gdy są duże podaruj im skrzydła”- pod takim hasłem w piątek 12 października 2018 r. świętowano Dzień Edukacji Narodowej w Szkole Podstawowej w Dłużynie.

Zgromadzeni na sali uczniowie i nauczyciele obejrzeli program artystyczny. Występ rozpoczęła ”Piosenka dla nauczyciela”, którą zaśpiewali uczniowie klasy drugiej. Samorząd uczniowski przedstawił skecz z życia szkoły pt.”Lekcja wytrzymałości”. Po części artystycznej młodzież obdarowała wszystkich pracowników szkoły symbolicznym upominkiem – kubkiem z własnym imieniem.

Czytaj więcej: Dzień Edukacji Narodowej w Szkole Podstawowej w...

KGHMSzkoła Podstawowa w Dłużynie zakupiła „mboty” (roboty edukacyjne) dzięki wsparciu finansowemu firmy KGHM Polska Miedź S.A. Serdecznie dziękujemy za okazaną pomoc.

superkoderzySzkoła jest uczetnikiem programu #SuprKoderzy prowadzonego przez Fundację Orange.

Copyrigcht © 2013 www.dluzyna.pl